Pod Sosenkami

Pod Sosenkami

Gospodarstwo agroturystyczne „Pod Sosenkami”, położone jest w malowniczej, przylegającej do Roztoczańskiego Parku Narodowego miejscowości Górecko Stare. Do dyspozycji gości przeznaczyliśmy poddasze domu z osobnym wejściem. W swojej ofercie posiadamy 3 pokoje: dwa pokoje 2-os. i jeden pokój 3-os. oraz wspólną łazienkę i aneks kuchenny. Na terenie gospodarstwa jest dostęp do Wi-Fi. Do dyspozycji gości posiadamy miejsce na grilla i ognisko oraz parking na ogrodzonej posesji. Jest to idealne miejsce na wypoczynek w ciszy i daleko od zgiełku miast, poza tym stanowi idealną bazę wypadową na Roztocze. W odległości 4 km od gospodarstwa znajduje się miejscowość Florianka, gdzie prowadzona jest stajenna hodowla zachowawcza konika polskiego. Najbliższe miejscowości turystyczne to: Józefów (8 km) Zwierzyniec (12 km) Krasnobród (19 km) Szczebrzeszyn (21 km) Zamość (36 km).

Na terenie naszego gospodarstwa otworzyliśmy Rolniczy Handel detaliczny. Zapraszamy wszystkich Gości i odwiedzających na pyszne jedzonko: domowe obiady, zimną lemoniadę, chleb domowej roboty, ciasta i wiele, wiele więcej. Nasz przystanek u Gosi, bo tak to miejsce nazwaliśmy, funkcjonuje już drugi rok i zdecydowaliśmy się na pewne unowocześnienia. W miejscu dawnego przystanku powstała drewniana wiata z zadaszeniem, stolikami, miejscem na grila.

W trosce o bezpieczeństwo naszych Gości na miejscu znajdą Państwo: płyny do dezynfekcji, stoliki znajdują się na świeżym powietrzu z zachowaniem odpowiednich odstępów.

Serdecznie zapraszamy Wszystkich miłośników Roztocza i domowych pyszności do Górecka Starego 35a.

W swojej ofercie posiadamy 3 pokoje: dwa pokoje 2-os. i jeden pokój 3-os. oraz wspólną łazienkę i aneks kuchenny.

Gospodarstwo agroturystyczne „Pod Sosenkami”

Małgorzata Gontarz,
Górecko Stare 35a,
tel. 693 996 353.

Mapa

Gospodarstwo agroturystyczne "Pod Sosenkami"